Koło Naukowe Konsultingu

Koło Naukowe Konsultingu jest młodą, prężnie rozwijającą się organizacją studencką, która rozpoczęła swoją działalność na przełomie 2006/2007 roku na Akademii Ekonomicznej w Krakowie, dzisiejszym Uniwersytecie Ekonomicznym. Zrzesza ona około 20 członków z różnych kierunków studiów, których łączy wspólna pasja – konsulting. Funkcję opiekuna naukowego sprawuje dr Angelika Wodecka-Hyjek z Katedry Metod Organizacji i Zarządzania.

Koło ma na swoim koncie organizację konferencji ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Do sztandarowych projektów KNK należą Akademia Doradztwa Biznesowego, Akademia Zarządzania, Akademia Lidera, Dni Konsultingu, a także Liga Konsultantów KPMG. Koło główną uwagę zwraca na doskonalenie swoich członków, toteż regularnie odbywają się szkolenia m.in. z zakresu doradztwa zawodowego oraz umiejętności miękkich. Więcej na ten temat w zakładce „Projekty”

Współpracowaliśmy  i współpracujemy nadal z czołowymi firmami konsultingowymi: KPMG, PwC, Deloitte, a także z wieloma innymi: YPI Consulting, Philip Morris International, Centrum Języka Angielskiego Access (logotypy wszystkich dotychczasowych partnerów znajdują się w zakładce „Partnerzy”). Dodatkowo nawiązujemy współpracę z organizacjami studenckimi o podobnym profilu działalności  (m.in. z SKN Konsultingu SGH w Warszawie, Ogólnopolskie Zrzeszenie Kół Naukowych).

Ciągle pracujemy nad rozwijaniem kontaktów z patronami medialnymi, w wyniku czego informacje o naszych wydarzeniach pojawiają się na stronach: students.pl, studia.net, Treco, Knowbox, bankowy net.pl, dlastudenta.pl, a także w gazecie KurierUEK.

Opiekun organizacji

dr Angelika Wodecka-Hyjek (wodeckaa@uek.krakow.pl)

Kontakt:

Email:
knkonsultingu@gmail.com

Created by KNI UEK

Created by BlackTie.co